Mizon Nourishing Deep Cleansing Oil (New)

Tootekood: 8809663754112 Kaubamärk: Laoseis:Laos
30,40 € 202,67 €/L

Hüdrofiilne õli meigi eemaldamiseks teolima ekstraktiga. Hüdrofiilne õli (vees lahustuv õli) eemaldab ideaalselt ka kõige kindlamat meiki, samal ajal on tal ka toitev ja nahka uuendav toime tänu koostisesse kuuluvale teolimale ning taimsete õlide ekstraktidele. Toode ei ärrita nahka ega silmi, puhastab sügavalt nahka ja poore, jätab pärast kasutamist värske ja niisutatud tunde, parandab naha toonust. Tootel on EWG GREEN LEVEL märk - ei sisalda mineraalõlisid, kunstlikke lõhn- ega värvaineid ja veel 18 kahjulikku ainet. Dermatoloogiliselt testitud, toode on tunnistatud mittekomedogeenseks ja mitteärritavaks. Toodetud Mizoni patenteeritud meetodil, mis on suunatud toodete kvaliteedi tõstmisele, mitte tootmiskulude vähendamiseks. Hüdrofiilne õli muutub veega kokkupuutes piimjaks vedelikuks, miks lahustab kosmeetikat, kuid ei jäta nahka õliseks ega kleepuvaks.

Nipid

  1. Näokoorija - segage oma lemmikkoorija hüdrofiilse õliga vahekorras 1:1 ning nautige pehmet koorijat, mis sobib ka tundlikule nahale ja traumeerib vähem nahka, tänu õli pehmendavale toimele.
  2. Pehme koorija huultele - segage oma lemmikkoorija hüdrofiilse õliga vahekorras 1:2, kandke huultele ja masseerige. Seejärel eemaldage vahend salvrätikuga ja loputage leige veega.

Kasutamine
Kandke õli näonahale kuivade ja puhaste kätega. Masseerige õrnalt nägu, pöörates rohkem tähelepanu rohkema meigiga kohtadele. Tehke nägu sooja veega märjaks, õli muutub piimjaks emulsiooniks, seejärel masseerige veel nahka ja loputage veega. Vajadusel kasutage pärast hüdrofiilset õli näopesuvahtu.

Kogus: 150ml