Mizon Facial Massage Roller And Gua-Sha Set

Tootekood: 8809663753658 Kaubamärk: Laoseis:Laos
50,73 € 40,59 €

Komplekt, mis koosneb kahepoolsest massaažirull ja gua-sha massaažikivist naturaalsest roosast kvartsist. Gua-sha pärineb traditsioonilisest Hiina meditsiinist ja sellel on palju nahale kasulikke omadusi: jahutab nahka, parandab ja aktiveerib märgatavalt naha verevarustust, tänu millele saavad naharakud rohkem hapnikku ja toitaineid. Gua-sha massaaž stimuleerib lümfidrenaaži, tegemist on "näojoogaga" kodustes tingimustes. Tänu paranevale naha verevarustusele muutub nahk pringimaks, siledamaks ja värskemaks. Lümfidrenaaži paranemine vähendab paistetusi ja mõjub hästi kortsudele. Roosa kvarts vähendab stressi, lõõgastab ja mõjub nahale tervendavalt.

Massaažirull ja gua-sha kivi parandavad kosmeetilist vahendite omastamist, aitavad neid ühtlasemalt hajutada ja siluvad kortsukesi ning parandavad näonaha toonust.

Massaažirull
Spetsiaalne ovaalne roller, millega saab kosmeetilisi vahendeid hajutada, et nad imenduksid paremini. Käepide on samuti tehtud roosast kvartsist. Suurem pool sobib suurematele piirkondadele - põsed, otsaesine, kael. Väiksem pool sobib delikaatsematele piirkondadele - silmade ja nina piirkond.

Kasutamine
Kasutage hommikul ja õhtul eelnevalt puhastatud nahal. Kandke nahale oma lemmik kreem, seerum või õli. Masseerige suurema rulliga kaela ülespoole suunatud liigutustega. Jätkake masseerimist näol mööda massaažijooni (seest väljapoole). Silmade ja ninapiirkonna jaoks kasutage väiksemat massaažirulli poolt.

Gua-sha kivi
Südamekujulise osaga masseeritakse lõua- põskede ja kulmude piirkonda. Alumise osaga masseeritakse kaela, otsaesist ja ninapiirkonda. Teravama otsaga masseeritakse silmaümbrust.

Kasutamine
Puhastage nägu. Kivi paremaks libisemiseks kasutage naturaalset õli. Hoidke kivi umbes 15-kraadise nurga all. Masseerige nägu ja kaela mööda massaažijooni (alt üles ja seest väljapoole). Alustage kergemate liigutustega, hiljem võib masseerida veidi intensiivsemalt. Terve näo massaaž võtab umbes 10 minutit. Pärast kasutamist loputage kivi.

Soovitame massaažirulli ja kivi hoida külmkapis või jahutada 10-30 minutit enne kasutamist. Kuna kivi ja rull on tehtud naturaalsest kivist, siis selle värv võib varieeruda.